NAŠE SLUŽBY


PRODEJEM TO PRO NÁS NEKONČÍ...

Pro zájemce, kteří se rozhodnou pro nákup krbových kamen, či vložky máme připraveny tyto služby, které provádíme zdarma:

  • DOPRAVA
    Dovoz na místo určení.
  • INSTALACE
    Osazení kamen ( vložky) včetně připojení kouřovodem do komína.
  • SPUŠTĚNÍ
    Předvedení hoření s proškolením a předáním záručního listu.

Při nákupu krbové vložky provádíme odborně, pokud investor chce, obestavbu krbové vložky.

Naší specialitou je navržení a provedení rozvodu vzduchu do ostatních místností na základě námi provedeného projektu. Máme s tím bohaté zkušenosti.

Zajišťujeme provedení nerezového komínu , a to systém s přímým odkouřením, nebo fasádního komínového systému.


OBESTAVBA KRBOVÉ VLOŽKY


CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Dobrý den, hledal jsem krbovou vložku pro snížení nákladů. V roce 2013 jsem se rozhodl pro nákup kanadské krbové vložky s rozvodem horkého vzduchu. V Zámrsku mě skvěle poradili a potřebné komponenty dodali na stavbu. Super přístup k zákazníkovi!!!! A musím popravdě říci, že to bylo skvělé rozhodnutí. Ročně jsem do té doby vytápěl 85m2 plynem (20tis/rok). Přistavěli jsme podkroví a rozšířili tak prostor na tak 145m2. S touto vložkou mě roční sezóna nyní stojí 4,5 tis Kč. (tvrdé suché dřevo) Takže volba byla jasná!!! Pořizovací náklady na vložku se nám velice rychle splácí a tím šetříme koruny z rodinného rozpočtu (na dovolenou se to šikne) !Mohu jen doporučit!
David KrejčíkProjektant
Při návštěvě prodejny v Zámrsku a předvedení hoření v těchto úžasných kanadských kamnech jsem se rozhodl kamna zakoupit. Mohu jen dodat že :“ V životě mi dvě věci změnily život: Mitsubishi Pajero a kanadská krbová kamna Spectrum Classic.“ Doporučuji !
Luboš Lenochvýrobce šindelů

Stáhněte si zdarma e-book:

TEPLO Z KANADY

Pořízením kanadských krbových kamen, či vložky pro vytápění vašeho domu, bytu nebo jiného interiéru budou pro vás hřát ve dne v noci ...